01 listopada 2011

Polskie centrum FATE

10:34 Posted by Grzegorz Nowak , No comments

Nareszcie! Oto czego brakowało w polskim Internecie. Już możecie przeglądać polską, fanowską stronę poświęconą darmowej mechanice FATE.  Zapowiadany już od miesiąca serwis wreszcie otworzył podwoje. Co znajdziecie w środku?

Nie mogłem się powstrzymać od tego, żeby skreślić dwa słowa na temat nowego miejsca w polskim, RPG-owym necie, które jest szczególnie warte uwagi. Enc powołał do życia serwis faterpg.net żeby przybliżyć polskim graczom darmową mechanikę FATE. Dlatego, że dołożyłem do tego projektu swoje skromne dwa grosze, więc nie może zabraknąć drobnej reklamy.

Na razie start jest skromny, ale z czasem materiałów będzie się pokazywało coraz więcej. Już teraz możecie przeczytać demo mechaniki FATE, recenzję Legends of Anglerre oraz pierwszą część konwersji Ravenlofta. Można także rejestrować się na forum i zarzucać nas pytaniami.

Jednocześnie serwis otwarty jest na współpracę - jeśli macie pomysł na materiały do Fate'a, lub ukrywacie coś przed światem w odmętach swojego dysku twardego, ślijcie śmiało maila na kontakt(at)faterpg.net.

Tymczasem - miłej lektury.

0 komentarzy:

Prześlij komentarz