15 maja 2012

Wyniki konkursu na koszulkę z Diablo III

16:00 Posted by Grzegorz Nowak 1 comment

Od północy przepalają się serwery, łącza spływają krwią mordowanych istot, związki się rozpadają, Polacy idą na chorobowe i biorą urlopy, a dziś rano zanotowano niezwykle dużą ilość spóźnień do pracy. Po raz kolejny PKB zalicza nagły spadek, wszyscy mówią i myślą tylko o jednym - Diablo III. Kilka osób zastanawia się również czy to przypadkiem nie im udało się wygrać premierowej koszulki. Ciekawi kto jest szczęśliwcem?

O dziwo nie było zbyt wielu chętnych na premierowy gadżet, jednak nie da się ukryć, że na Bałaganie konkursy nie pojawiają się zbyt często. Nieliczni śmiałkowie wspinali się na wyżyny swojej kreatywności próbując przekonać mnie, wybrednego konsumenta, że jednak w Diablo III warto zagrać. Niestety zwycięzca może być tylko jeden.

Jest nim... Marcin Bojarski!!!

Zamiast przekonać mnie osobiście, powierzył to zadanie Izualowi z Diablo II, który ponurym głosem rozpoczyna swój wywód od słów "Gan był głupcem, że nie zagrał w Diablo III". Plik audio z przygotowaną na konkurs kwestią można znaleźć na Wrzucie. Niestety nagranie jest bardzo słabej jakości (z trudem przez nie wielokrotnie przebrnąłem), ale postanowiłem docenić sprytną parafrazę tekstu z drugiej części gry i jednocześnie pominąć niedociągnięcia techniczne.

Jeśli ktoś jeszcze bardzo chciałby taką koszulkę, pamiętajcie, że w sklepie Level77 jest ich znacznie więcej ;)


1 komentarz:

  1. Cieszę się bardzo :D Za nędzną jakość odpowiadają przede wszystkim dwie rzeczy - komórka jako dyktafon oraz sam serwis Wrzuta - dodatkowe trzaski pojawiły się dopiero po uploadzie, nie ma ich w oryginalnym pliku.

    OdpowiedzUsuń