16 sierpnia 2012

Humble Android Bundle 3, czyli dużo tanich gier!

10:40 Posted by Grzegorz A. Nowak No comments


Macie ochotę na kilka ciekawych, niezależnych gier komputerowych za bardzo niewielkie pieniądze? Właśnie wystartowała nowa akcja z serii Humble Indie Bundle. Co tym razem można w skromnej paczce?

Idea jest prosta - mamy cztery gry, które dostaniemy za dowolną cenę. Możecie zapłacić zarówno 50 centów jak i 20 dolców. Czemu niby mielibyście przepłacać? Bo fajnie jest wspierać niezależnych deweloperów, którzy tworzą oryginalne gry bez oglądania się na "światowe trendy". Jeśli zapłacicie więcej niż 1 dolara dostaniecie klucze do Steama, jeśli przekroczycie aktualną średnią - dodatkowe bonusy. Część kasy idzie także na cele charytatywne - przyjemne z pożytecznym.

Gry dostępne są na różne platformy - Windowsa, Linuksa, Maka i Androida. Każda gra jest wolna od wszelkich DRM-ów, a gratis dostajecie ścieżki dźwiękowe z gier (w sam raz na sesję?). Uwielbiam tę akcję nie tylko za ciekawe gry, którymi normalnie bym nigdy się nie zainteresował (no może poza kultowym Uplinkiem), ale również za świetne zapowiedzi kolejnych edycji.

0 komentarzy:

Publikowanie komentarza